والا موویز

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود انیمیشن Captain Underpants: Mega Blissmas 2020 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :کریسمس عجیب می شود - واقعاً عجیب و غریب - پس از بازگشت جورج و هارولد به گذشته برای تغییر دادن برخی از سنت های تعطیلاتی محبوب خود.

دانلود انیمیشن Dragons: Rescue Riders: Huttsgalor Holiday 2020 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :بارش برف در اودینیل اغاز شده است. تاریخ مراسم تعطیلات وایکینگی نزدیک است اما آب و هوای دیوانه وار ممکن است این سنت را لغو کند…

دانلود انیمیشن The Magic School Bus Rides Again: The Frizz Connection 2020

خلاصه داستان :صاعقه ای اتوبوس مدرسه سحر و جادو را به سه قطعه تقسیم می کند و کلاس را در سراسر جهان با نسخه های مختلف خانم فریزل روی هر اتوبوس پراکنده می کند...

دانلود انیمیشن Deathstroke: Knights & Dragons 2020 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :ده سال پیش، اسلید ویلسون ، قاتل فوق العاده بنام دث‌استروک، یک اشتباه غم انگیز را رقم زد و همسر و فرزندش قیمت وحشتناکی را پرداخت کردند، اکنون، یک دهه بعد، خانواده ویلسون یکبار دیگر توسط شغال قاتل و تروریست های ‌هایو تهدید می شوند. آیا دث‌استروک می تواند گناهان گذشته را پاک کند یا خانواده وی قیمت نهایی را پرداخت می کنند؟

دانلود فیلم Digimon Adventure tri. Part 6: Future 2018

خلاصه داستان :تیم دیجی‌ دستیند با تهدیدی جدید از طرف یک دیجیمون تازه شکل گرفته و مرموز روبرو هستند که برای شکست دادنش باید باهم متحد شوند و…این انیمیشن را از دانلود روز دریافت کنید.

دانلود انیمیشن Freedom Fighters: The Ray 2017-2018 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :ریموند «ری» تریل وکیلی است که یک همزاد از خود را از زمین دیگری کشف می‌کند. مرد ناپدید می‌شود و به او قدرت‌های مستقیمی می‌دهد و برای پیوستن به مبارزان آزادی جذب می‌شود.