والا موویز

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود انیمیشن Mulan 1998 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :مولان دختر باهوش و زیبایی است که برای حفظ جان پدرش و محافظت از کشور چین به ارتش مردها میرود و میخواهد به ارتش چین کمک کند که با دشمنانشان بجنگند و آنها در نبرد پیروز میشوند و مولان نیز به خانه برمیگردد.

دانلود انیمیشن Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole 2010 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :«سورن» جغد جوان داستان هایی از پدرش درباره نبرد لایس کیل افسانه ای و پادشاه شرور منقارآهنی می شنود و آرزو دارد روزی محافظین گاهول را که به فرماندهی لایس کیل با منقارآهنی جنگیدند پیدا کند و به آنها ملحق شود. برادر سورن، کلاد ذاتی شرور داشته و اهداف سورن را خیال پردازی می داند. دوبرادر هنگام تمرین پرواز توسط جغدهای ناشناس دزدیده می شوند و پس از طی مسافتی طولانی، به دره ای آتشفشانی به نام سنت آجیلیوس، مقر منقارآهنی می رسند. سورنا با پیوستن به منقارآهنی مخالفت می کند و به بردگی کشیده می شود اما برادرش کلاد همراه سربازان منقارآهنی می رود. سورن در اسارت با جغدی کوچک به نام گیلفی آشنا شده و باهم قرار می گذارند که به هرشکل ممکن فرار کنند. در این بین، یکی از خدمتگزاران منقارآهنی به نام گریمبل، به سورنا و گیلفی کمک می کند تا پرواز یاد گرفته و فرار کنند و از آنها می خواهد محافظین گاهول را برای مقابله با ارتش منقارآهنی خبر کنند...

دانلود انیمیشن Grave of the Fireflies 1988 با زیرنویس فارسی
جز 250 فیلم برتر با رتبه 47

خلاصه داستان :ماجرای فیلم که عمدتاً در ژاپن و در زمان جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد، روایت پسری جوانی به نام سیتا، است که پس از مرگ مادرش می‌خواهد از خواهر کوچکترش ستسوکو مراقبت کند.داستان از یک حمله هوایی به ژاپن آغاز می‌شود. سیتا به همراه ستسوکو به پناهگاه می‌روند و منتظر آرام شدن اوضاع می‌مانند. وقتی وضعیت دوباره به حالت عادی برمی گردد، آن‌ها به دنبال مادرشان که زودتر به پناهگاه رفته بود می‌گردند اما او را درحالی که به شدت زخمی شده در یک بیمارستان پیدا می‌کنند. مادر چند روز بعد جان خود را از دست می‌دهد و از آنجا که پدر هم در نیروی دریایی مشغول خدمت است، سیتا مجبور می‌شود به همراه خواهرش پیش عمه‌شان زندگی کنند. عمه در ابتدا آن‌ها را با آغوش باز می‌پذیرد اما به مرور زمان که زندگی در شرایط جنگ سخت‌تر می‌شود، رفتارش با آن‌ها بدتر می‌شود. از مهم‌ترین دلایل رفتارش هم کار نکردن سیتا برای غذایی است که در خانه اش می‌خورد.

دانلود انیمیشن Funan 2018 با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :خلاصه ی آن از این قرار است که در دهه‌ی 1970 میلادی در طول جنگ داخلی در کشور کامبوج زنی به نام چو با خانواده اش زندگی میکند و وقتی که شهر توسط انقلابیون گرفته می شود آن ها مجبور می شوند به سفری طولانی و خسته کننده بروند. در طی این سفر او از خانواده اش جدا می شود و آن ها را گم می کند و تلاش می‌کند تا پسر چهار ساله‌ی خود را پیدا کند و خانواده‌اش را نجات دهد.

دانلود انیمیشن In This Corner of the World 2016 با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :همزمان با انفجار اتمی در هیروشیما در جنگ جهانی دوم، دختری 18 ساله ازدواج می کند. او اکنون از خانواده خود نگه داری میکند و تلاش میکند برایشان با وجود جیره بندی، غذا تهیه کند. با وجود اینکه زندگی کردن رفته رفته سخت تر می شود، او تلاش میکند همچنان سرپا بماند و مصمم می شود تا خودش با شجاعت و محبت شکل بهتری از زندگی به پیرامونش ببخشد…

دانلود انیمیشن Sgt. Stubby: An American Hero 2018 با زیرنویس و دوبله فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :داستان واقعی یک سگ ولگرد که در جبهه های نبرد جنگ جهانی اول به استاد جدید خود می پیوندد. گروهبان برای اقدامات شجاعانه خود استوبی هنوز به عنوان با افتخارترین سگ در تاریخ آمریکا شناخته می شود.

دانلود انیمیشن The Breadwinner 2017 با دوبله فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :نان‌آور ، فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی نورا تومی است. آنجلینا جولی یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم انیمیشنی می‌باشد. این فیلم انیمیشنی داستان دختربچه‌ای است که مجبور است در شرایطی که افغانستان تحت سلطه‌ی طالبان می‌باشد ، خود را به شکل یک پسر در بیاورد و در حالیکه پدرش ناعادلانه به زندان افتاده است ، از خانواده‌اش مراقبت کند و…

گویندگان: سحر چوبدار، امیرحسین صفایی، بهزاد بابازاده، ریحانه مدیریان و…

دانلود فیلم Kalashnikov 2020 (AK-47) با دوبله و زیرنویس فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :در این فیلم تلاش‌های میخائیل کلاشنیکف (میشا) برای ساخت یک سلاح اتوماتیک در دوران جنگ جهانی دوم به شکلی تاریخی روایت می‌شود. این فیلم به چالش‌ها و مشکلاتی که کلاشنیکف برای ساخت سلاح خودش داشته می‌پردازد و روند دشوار اثبات کارکرد و برتری آن نسبت به مدل‌های مشابه آن زمان به مقامات رده‌بالای شوروی را نشان می‌دهد. داستان فیلم کلاشنیکف از سال ۱۹۴۱ و بحبوحه‌ی جنگ جهانی دوم آغاز می‌شود. گروهبان میخائیل کلاشنیکف در خط مقدم مبارزه با نازی‌ها قرار دارد و در جریان یکی از مبارزات زخمی می‌شود و به بیمارستان می‌رود. او در طول درمان خود یکی از افراد ارشد ارتش سرخ را می‌بیند که در جریان درگیری با نازی‌ها، به خاطر گیر کردن خشاب سلاحش در سرما، مجروح می‌شود. پس از این رویداد، او تصمیم می‌گیرد تا یک سلاح اتوماتیک بی‌عیب و نقص برای ارتش سرخ بسازد و قدمی در راه حفاظت از «مام میهن» در برابر دشمنان متخاصم بردارد.

دانلود انیمیشن The Wind Rises 2013 با دوبله فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :داستان انیمیشن باد بر میخیزد 2013 ، نگاهی به زندگی جیرو هوریکوشی دارد ، مردی که در دوران جنگ جهانی دوم ، هواپیماهای جنگنده برای ژاپن طراحی می کرد . او که برای رسیدن به اهداف بزرگ خود که یکی از آنها ساختن هواپیمای آهنی و جنگنده برای ژاپن در دوران جنگ جهانی دوم بود ، به آلمان سفر می کند و برای رسیدن به هدفش تلاش های زیادی می کند. از جمله این که همسرش را از دست می دهد و ….